• الکترینو، نگاهی نو، آموزشی نو

همه که نباید راننده اسنپ بشن!

آموزشی جامع برای برقکار شدن و رسیدن به درآمد بالای 30 میلیون در ماه

در این روزگار که دغدغه بسیاری از افراد پیدا کردن یک شغل مناسب و پر درآمده خیلی از افراد شغل اسنپ رو انتخاب کردن و از این راه امرار معاش می کنن.


آموزشی جامع برای برقکار شدن

طبق آماری که اسنپ تو سال ۱۴۰۱ منتشر کرده ، اسنپ بیش از ۴ میلیون و ۵۳۰ هزار کاربر راننده داشته و از این میزان 75 درصد افراد تحصیلات دانشگاهی دارن یعنی 3 میلیون و 400 هزار نفر با تحصیلات دانشگاهی به سمت شغل رانندگی اینترنتی رفتن.


راننده اسنپ

شاید از برزگتر ها این رو شنیده باشید که طرف فنیه و داره نون فنی بودنش رو می خوره؟!؟!؟
اگر یکم دقت کنید می بینید که این جمله نشون میده افرادی که کار فنی بلدن به راحتی کسب در آمد می کنن و همیشه فرصت های شغلی زیادی در دسترس دارن.
وقتی جامعه ما به سمت تحصیلات آکادمیک رفت تجربه عملی بسیار کم رنگ شد و امروزه خیلی از فارق التحصیل های دانشگاه بار علمی زیادی دارن اما قادر به انجام کار عملی نیستن و این ماجرا یک گپ بزرگ به وجود آورده .
و شاید یکی از دلایل اینکه خیلی ها به کار اسنپ رو آوردن این باشه..............!!؟؟!!


اما ما یه پیشنهاد ویژه برای شما داریم: با گذروندن یک دوره آموزش جامع و کاربردی در الکترینو می تونید برقکار بشید و درآمد بالای 30 میلیون داشته باشید.


آموزش جامع برقکار شدن

در ادامه همراه تیم الکترینو باشید که هم بیشتر راجب برقکاری و فرصت هاش با شما صحبت کنیم هم بدونید چه فاکتور هایی برای برقکار شدن لازمه!!!!
تنها فاکتور لازم برای برقکار شدن علاقه و شرکت در دوره های آسان و کاربردی تیم الکنترینو هستش و اگر شما با علاقه وارد این آموزش ها بشید به زودی درآمد خوبی به دست می یارید. 😊


آموزشی جامع برای برقکار شدن و رسیدن به درآمد میلیونی

اگر شما تحصیلات مرتبط با برق ندارید شاید نگران شده باشید که برای برقکار شدن حتما تحصیلات مرتبط نیازه اما نه نگران نباشید، دوره های آموزشی ما به صورتیه که همه ی افراد علاقه مند با هر رشته تحصیلی می تونن آموزش ببینن و وارد صنعت برق بشن.
از طرفی این دوره ها برای افرادی که تحصیلات مرتبط دارن هم بسیار کاربردیه چرا که یاد می گیرن چطور دانش خودشون رو به صورت عملی استفاده کنن.

فرصت های شغلی:

بحث جذاب ماجرا اینکه بعد گذروندن دوره شما به چند صورت می تونید وارد بازار کار بشید در ادامه سه مدل مرسوم ورود به بازار کار رو برای شما توضیح میدیم:


مدل اول:
شما در وهله اول می تونید با بستن قرار داد با الکتریکی ها شروع به کار کنین . همیشه الکتریکی ها مشتری های زیادی دارن که برای انجام کارها برقی به الکتریکی مراجعه می کنن و اگر شما با این الکتریکی ها قرار داد ببندید می تونید به راحتی در آمد بالای 30 میلیون تومان در ماه کسب کنید.


آموزش جامع برقکار شدن و رسیدن به درآمد میلیونی

مدل دوم:
مدل دوم استخدامه شما با مراجعه به سایت ها کاریابی می تونید به راحتی یک شغل مناسب پیدا کنید و هر چه بیشتر دراین رشته فعالیت کنید در آمد بیشتری خواهید داشت.
مدل سوم:
مدل سوم پیمانکاری هست شما با مراجعه به شرکت های ساخت و ساز یا به زمین هایی که برای ساخت و ساز آماده شدن می تونید کارهای برقی رو به صورت پیمانکاری به دست بیارید و کار کنید. این مدل از کار درآمد بسیار بالایی داره اما نیاز به اعتبار و سابقه خوب در برقکاری داره و پیشنهاد می کنم بعد از چند سال کار به سراغ این مدل از کار برید.


در انتها باید بگم با آموزش درست و پشتکار شما می تونید فرصت های بسیاری برای کسب درآمد و پیشرفت داشته باشید و امیدوارم از این فرصت طلایی به نحوه احسن بهره ببرید و هر چه زودتر آموزش خودتون رو شروع کنید.

برای این مطلب تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه